Wśród wszystkich najnowszych usług wykonywanych przez nas jest przygotowywanie wszelkiego rodzaju ulotek reklamowych do późniejszej ich dystrybucji, a także badania mystery shopping. W tym celu musimy nie tylko profesjonalnie określić grupę docelową odbiorców kampanii reklamowej, ale także przygotować odpowiednią dla nich formę reklamy, jak również zapewnić sobie prawidłowe dane adresowe do wszystkich odbiorców, którzy swoje dane udostępniają, i wyrażają zgodę na przysyłania materiałów promocyjnych.

W tym celu tworzymy bazy danych, wielu ludzi z całego kraju, w których na chwilę obecną mamy wprowadzonych do bazy blisko dwa miliony osób. Dzięki tak przygotowanej bazie danych adresowych, możemy zapewnić sobie wybór dużych ilości osób spełniających odpowiednie dla danego przypadku kryteria, a co za tym idzie, będziemy mogli z reklamą naszych klientów trafić dokładnie do tych klientów, którzy prawdopodobnie będą wyrażać zainteresowanie tego typu promowanymi towarami oraz usługami.

Bardzo ważną rolę odgrywa tutaj sama dystrybucja ulotek, bowiem należy ją poprawnie zaplanować i przygotować, aby zapewnić sobie maksymalnie wysoki poziom skutecznie rozsyłania materiałów reklamowych. Jest to może technologia nieco mniej nowoczesna niż email marketing, aczkolwiek w dalszym ciągu okazuje się być wyjątkowo skutecznym narzędziem marketingowym, w rekach doświadczonych specjalistów, którzy potrafią poprawnie przygotować ofertę, i dostarczyć ją tylko do tych osób, które faktycznie mogą wyrazić zainteresowanie jej szczegółami.