O nas

Erian technologiesWitamy serdecznie na stronie informacyjnej erian.pl. Na naszej stronie znajdziesz ciekawe i w pełni wartościowe informacje, z dziedziny statystyki, analityki, marketingu, czy też ewaluacji. Jesteśmy grupą pasjonatów, pracujących na co dzień przy tego rodzaju działaniach w kilku firmach badawczych, będących zdecydowaną czołówką wśród wszystkich agencji badawczych w naszym kraju.

W swojej codziennej pracy stykamy się z wieloma problemami natury badawczej, przez co też możemy bardzo skrupulatnie i rzeczowo opisać problemy związane z tego rodzaju działalnością. Wobec tego, że na co dzień przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania satysfakcji pracowników, oraz innego rodzaju badania opinii możemy tutaj bardzo rzeczowo przedstawić związaną z tym zakresem prac problematykę. Możemy także pokazać, jak bardzo pozytywnie na proces zarządzania przedsiębiorstwem wpływają tego rodzaju prace badawcze, mające na celu wsłuchanie się w głosy pracowników, którzy niejednokrotnie mają o wiele lepszą wiedzę z zakresu poprawnej organizacji pracy, niż wyalienowani z niej pracownicy biurowi, którzy może i mają odpowiednią wiedzę i kompetencje, nie mniej jednak brak im porządnego doświadczenia zawodowego.

Na co dzień wykonujemy w swoich firmach, także wszelkiego rodzaju badania marketingowe, których przydatność w przedsiębiorstwach, jest wręcz nieoceniona, a co za tym idzie, możemy tutaj na realnych przykładach, pokazać, jak ważną rolę w procesie zarządzania w firmach, odgrywają skuteczne badania marketingowe.

Zapraszamy serdecznie do lektury naszego serwisu, oraz zawartych w nim artykułów, które, jak mamy nadzieję, będą pomocne, wszystkim tym, którzy nie do końca wiedzą czym jest statystyka, czy też analityka, i nie bardzo wiedzą w jaki sposób można te dwie dziedziny nauki wykorzystać w swoich przedsiębiorstwach w celu systematycznej poprawy warunków pracy, czy też odnoszenia coraz lepszych sukcesów w branży.